Marzec w klasie 3b

Święto Pań i Panów w klasie 3b

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn to święta,  o których uczniowie klasy 3b nigdy nie zapominają. Znaczenia dodaje im fakt, że świętuje cała społeczność szkolna. W te dni zarówno chłopcy, jak i dziewczęta przygotowują miłe, drobne niespodzianki dla swoich rówieśników. Chętnie wręczają podarunki i z niecierpliwością rozpakowują otrzymane prezenciki.  W te dni tylko uśmiechy goszczą na dziecięcych twarzach, a nastrój w klasie jest wyjątkowy.

Flażoletowy mini koncert

Uczniowie klasa 3b są bardzo muzykalni i nie brakuje im poczucia rytmu. Mimo, że naukę gry na flażolecie rozpoczęli zaledwie pół roku temu, to już nauczyli się wielu piosenek.  Ćwiczą cierpliwie, z dużym zaangażowaniem. Chcąc zachęcić do nauki gry na tym instrumencie pierwszoklasistów, zorganizowali dla nich - mini koncert. Uczniowie zaśpiewali i zagrali kilka znanych, skocznych piosenek. Zdobyli zasłużone brawa, a pierwszoklasiści byli zachwyceni.