Mamy Mistrzynię!

28 marca w Szkole Podstawowej Nr 52 im. Ireny Białówny w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody przeprowadzono w trzech kategoriach:

- Igrzyska klas 1-3 - rocznik 2013 i młodsi (bez punktów do współzawodnictwa SZS),

- Igrzyska Dzieci (ID) - rocznik 2010-2012,

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (IMS) - rocznik 2008-2009

oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

Zawody rozegrano systemem pucharowym do dwóch porażek.

Najlepszą zawodniczką IMS Podlasia została nasza uczennica, Magdalena Buchowska z klasy 8a. W finale IMS startowali też uczniowie z klasy 8d: Patrycja Żukowska, Mateusz Gasparewicz, Jakub Nikołajuk i Michał Stanulevich W kategorii ID bardzo dzielnie walczyli o każdy punkt, uczniowie z klasy 6a: Filip Abramowicz, Łukasz Kamiński, Franciszek Woroszyło.

Gratulujemy wspaniałej gry wszystkim zawodnikom z naszej szkoły, a Magdzie życzymy sukcesów na zawodach ogólnopolskich.

Opiekunami zawodników naszej szkoły były panie Anna Kowalska i Jolanta Filipiuk.