Kolaż poetycki - podsumowanie konkursu


Kolaż poetycki

21 marca to stała i niezmienna data rozpoczęcia kalendarzowej wiosny. Nie wszyscy jedna wiedzą, że jest to również Światowy Dzień Poezji.
W naszej szkole z tej okazji odbył się konkurs „Kolaż poetycki”. Zadaniem uczestników było stworzenie wiersza z wyciętych z gazet słów. W zabawie wzięło udział wielu uczniów, którzy wykazali się inwencją twórczą, wyobraźnią i pomysłowością, bo to nie lada sztuka z niczego stworzyć wiersz. Powstałe kolaże można zobaczyć na wystawie, znajdującej się na holu pierwszego piętra.

Wyniki konkursu:

I Miejsce - Zuzanna Sokołowska 8d

II Miejsce - Weronika Szymulewska 5c

III Miejsce - Daria Leszczyńska 7a

 

Wyróżnienie:

Alicja Dudaryk 5c

Gabriela Polińska 4c

Szymon Woroszyło 5a

 

Gratulujemy!

 

Powrót na początek strony