"Kartki z historii Polski" - podsumowanie konkursu

W poniedziałek 20 lutego w szkolnej bibliotece miała miejsce uroczystość rozdania nagród laureatom wojewódzkiego konkursu historycznego „Kartki z historii Polski”.  Goście - uczestnicy konkursu wraz z opiekunami, przedstawiciele IPN-u (członkowie jury) i dyrekcja szkoły – mogli wysłuchać krótkiej prezentacji na temat Władysława Liniarskiego w wykonaniu uczennic klasy VIIId i posłuchać piosenek z czasów II wojny światowej prezentowanych przez uczniów klasy IIa.  Najmilszym punktem spotkania było wręczenie nagród ufundowanych przez Białostocki Oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Otrzymali je zwycięzcy, opiekunowie, a także wszyscy uczestnicy. Tej chwili towarzyszyło wiele gratulacji, miłych słów i podziękowań.