Festyn prozdrowotny „Do przodu żyj!”.

Na horyzoncie kolejny weekend, a my chcieliśmy Wam dziś opowiedzieć o minionej sobocie. Bo jest o czym opowiadać!!! 23 listopada 2019r. w naszej szkole odbył się festyn prozdrowotny „Do przodu żyj!”.

Festyn prozdrowotny „Do przodu żyj!”.

Był to wspaniały i niebywale aktywny dzień. Uczestnicy festynu mieli okazję skorzystać z prelekcji, zabaw, konkursów z nagrodami, brali udział w rozgrywkach sportowych, rodzinnym turnieju siatkówki. Największym zainteresowaniem cieszył się bufet zorganizowany przez rodziców.

Frekwencja na festynie przerosła oczekiwania organizatorów. Już dzisiaj zapraszamy za rok.