Dzień Dziewczyny w klasach I-III

Dzień Dziewczynek w klasach I-III

Kolejna ważna data w kalendarzu szkolnych uroczystości to 11 października, czyli Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. Tego dnia chłopcy w tajemnicy przed swoimi koleżankami, przygotowali mnóstwo niespodzianek. Wykonali między innymi piękne laurki z życzeniami, odznaki Super Dziewczyny i plakaty, na których wypisali, co sądzą o szkolnych koleżankach. Okazało się, że dziewczynki są ładne, fajne i wesołe. Lubią grać w gry komputerowe, jeść słodycze i dostawać kwiaty. Tego dnia nie zabrakło też miłych życzeń, wspólnych zabaw i słodkich niespodzianek.

Wszystkim Dziewczynkom z okazji ich święta, chcemy życzyć wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń zarówno tych malutkich, jak i troszkę większych. Pamiętajcie, że świat bez Was byłby nudny i bardzo smutny.