Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczyny w naszej szkole

Obchody Dnia Chłopaka i Dnia Dziewczyny

30 września i 11 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczyny. Dzień Chłopaka uczciliśmy zakładając koszule, krawaty i muszki, a w Dzień Dziewczyny rządziły kucyki, kolorowe opaski i spinki. Na uczniów czekały też atrakcje przygotowane przez Samorząd Uczniowski: plebiscyty na SUPERCHŁOPAKA i SUPERDZIEWCZYNĘ ROKU 2022 oraz drobne słodkie upominki. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy, które zostały wręczone na apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy wyróżnionym!

Tytuł SUPERDZIEWCZYNY ROKU 2022 otrzymały: Julia Sawicka z klasy 7b i Julia Zawadzka z klasy 8e, natomiast SUPERCHŁOPAKAMI ROKU 2022 zostali: Szymon Woroszyło z klasy 5a i Nazar Zharkevich z klasy 7OP.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.