„Działamy z sercem” dla chorych dzieci

W miniony wtorek i środę odbyła się w naszej szkole zabawa fantowa, podczas której można było wylosować niespodziankę i jednocześnie wspomóc podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”. Nasza szkoła kolejny rok bierze udział w akcji „Pola Nadziei” polegającej na podejmowaniu różnych inicjatyw, by wspierać nieuleczalnie chore dzieci z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Tegoroczna kampania przebiega pod hasłem „Działamy z sercem”. Wolontariusze Caritas oraz nauczyciele naszej szkoły z sercem zaangażowali się w przygotowanie fantów i przeprowadzenie zabawy. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze wysiłki oraz tym, którzy wzięli udział w zabawie i dzięki temu przyczynili się do uśmiechu na twarzach chorych dzieci.