Wieczór w szkole dziewczyn z 6 B "W świecie Hobbita"

6 marca 2020r. dziewczynki z klasy 6 B razem z wychowawczynią- p. Alicją Samsonowicz spędziły niezwykły wieczór w szkole zamieniając się w drużynę Hobbitów.

Wieczór w szkole dziewczyn z 6 B "W świecie Hobbita"

Zabawa Escape Room zabrała uczennice w magiczny świat stworzony przez Tolkiena. W formie zabawy dziewczyny rozwiązywały zadania, które pozwoliły otworzyć drużynie walizkę zamkniętą na kłódkę z kodami, w której… znajdowały się kolejne zagadki.

Po ciężkiej wyprawie, na której dziewczyny z 6 B dowiodły swojego męstwa, sprytu i rozumu rozwiązując wszystkie zagadki i pokonując wiele trudności na swojej drodze udało się odnaleźć tajemniczy klucz, który otworzył wrota do upominków niespodzianek.

Dzielne Hobbitki posiliły się pizzą oraz obejrzały film o sile miłości i przyjaźni :)