Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020

Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020

W Białymstoku rozpoczął się oficjalnie nowy rok szkolny 2019/2020. Miejska Inauguracja miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku. W nowej hali sportowej zebrali się przedstawiciele samorządu, duchowieństwa, kuratorium, lokalnych instytucji oraz dyrektorzy szkół. Gościem specjalnym akademii był prezydent naszego miasta Tadeusz Truskolaski. Po obejrzeniu przygotowanego przez uczniów programu artystycznego odbyła się uroczysta inauguracja. Pani Dyrektor naszej szkoły oraz dostojni goście życzyli uczniom miłych chwil w szkolnych ławkach i przyjemnego zdobywania cennej wiedzy, a nauczycielom wytrwałości w codziennych zajęciach.