Integracyjny wieczór w szkole klasy 4a

Integracyjny wieczór w szkole klasy 4a

6 marca 2020r. uczniowie klasy 4a, wraz z wychowawczynią Urszulą Gacutą i panią trener Joanną Szeszko, spędzili integracyjny wieczór w szkole. Spotkanie rozpoczęło się od gry w Twister - śmiechu i zabawy nie było końca. Następnie każdy wybrał coś dla siebie: jedni grali w gry planszowe, inni w piłkarzyki, szachy, memory czy kalambury. Niektóre z dziewcząt dały pokaz akrobatyki, doskonale się przy tym bawiąc. Następnym punktem spotkania były zajęcia na dużej hali sportowej. Zabawy integrcyjne, gra w zbijaka, mecz piłki nożnej, gra w berka (prawie po ciemku) - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Między czasie wszyscy zjedli pyszną pizzę i bezę, którą specjalnie na tę okazję upiekła jedna z mam naszej klasy - pani Iwona Szpakowicz-Godlewska.